10mm Heart Link Stainless Steel Replacement / Add-on Bracelet in Yellow Gold finish (bracelet only – tag not included) – BRAC-HTG10
    Measure your wrist SNUGLY with a measuring tape or use our printable wrist sizer.
    We’ll add approx 3/4 inch for a comfortable fit.
[field "mepinfo"]
Bracelet Sizing
For example, for a 6.5 inch snug wrist select: 6.5” wrist (7.25” bracelet)
-15%
-15%
-10%
-10%
-15%
-10%
-10%
-10%
-10%